nové metody odstraňování tuků

Plastická chirurgie

Když se dnes řekne plastická chirurgie, odpoví vám většina lidí po celém světě, že jde o záležitost zbohatlých celebrit nebo lidí, kteří jsou posedlí svým tělem a chtějí na něm pořád něco měnit. Avšak opak je pravdou, plastická chirurgie nabízí široké spektrum využití i pro obyčejné lidi.

Plastickou chirurgii lze dnes zařadit mezi rychle se rozvíjející obory medicíny a vše, co rychle získalo popularitu, je samozřejmě rozebíráno veřejností či v médiích. Stále převládá ten mylný názor, že plastická chirurgie je pouze nástrojem k dosažení tělesné dokonalosti.

Samozřejmě zákroky jako plastika prsou, plastická operace nosu nebo liposukce jdou na dračku, ale tento obor může nabídnout mnohem víc, například i zákroky, které souvisejí se zdravím pacienta. Jedná se o procedury vyžádané samotným pacientem nebo zákroky nutné při úrazech a různých poraněních.

Můžeme zde uvést konkrétní příklad. Zákrok na vlastní zažádání pacienta může být například u žen zmenšení poprsí. Nadměrná velikost prsou je spojená s řadou zdravotních obtíží, kdy se nejčastěji jedná o bolesti zad nebo problémy se správným držením těla. Avšak aby toho nebylo málo, mohou se přidat plísňové infekce pod prsy, opakované záněty nebo dokonce dechové potíže.

Pokud se tedy někdy rozhodnete pro plastickou operaci, vždy se důkladně informujte o celém průběhu zákroku. A to hlavní, vždy vybírejte kvalitní kliniku, aby průběh operace byl naprosto bez problémů. Naštěstí Česká republika se může chlubit řadou plastických klinik s celosvětovým standardem služeb. Je dokázáno, že každý čtvrtý pacient je cizinec. Dle průzkumu patří mezi nejžádanější aplikace liposukce, zvětšení prsou, facelift nebo dokonce operace očních víček. Proto nehledejte nic v zahraničí, ale ve své rodné zemi a podstupte kvalitní zákrok za českou cenu.